ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17585 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

I zpěvák Green Day měl problémy v letadle

0 Redakce 5.9.2011

Po herci Gérardu Depardieuovi, který se vymočil v letadle poté, co mu neumožnili použít toaletu, měl s leteckou společností problémy Billie Joe Armstrong. Frontman populární skupiny Green Day byl vyhozen z letadla, protože měl příliš spuštěné kalhoty.

"Právě jsem byl vyhozen z letadla, protože moje kalhoty byly prý příliš spuštěné. Co to kurva je? To není vtip!" napsal zpěvák na Twitteru. Podle svědectví cestujících požádala letuška zpěváka krátce před startem, zda si může povytáhnout kalhoty o něco výše. Dotázal se jí prý, zda "nemá něco lepšího na práci". Když trvala na svém, letadlo i se svým doprovodem opustil. Později se letecká společnost omluvila a zpěvák odcestoval dalším letadlem.

Kontroverzní móda spuštěných kalhot, kterou od začátku 90. let propagují především černošští rappeři, se už stala předmětem řady debat v televizi, na radnicích, ve školách i v soudních síních. Do boje proti "kalhotám ke kolenům" se pustili i někteří američtí politici. V řadě měst se loni objevily billboardy s muži, kteří mají kalhoty tak nízko, že je vidět téměř všechno jejich spodní prádlo. Politici na nich vyzývají mladé, aby povytažením kalhot pozvedli i své společenské postavení.

rwi