ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8916 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

I am Rosie vydala debutové EP Room 594 s pěti písněmi

0 jsk 26.3.2019

Zpěvačka I am Rosie, nové jméno na tuzemské electro-popové scéně, vydala debutové EP Room 594. Novinka vznikala dva roky a je tak náhledem do hudebního vývoje I am Rosie. Pět vybraných písniček zahrnuje úplné začátky, nechybí mezi nimi singl Room 594 ani novinka Addicted z letošního ledna. Natáčelo se ve Faust Records s Dual Production.

EP Room 594 je laděno do žánru indie pop, ale písně evokují odlišné emoce, náladu, takže každý posluchač si může najít to své.

„By the Grace of God je jemná emocionální balada o šanci na nový život, mým hostem je v ní raperka SharkaSs. Pojí nás přátelství, občas jsme spolu vystupovaly, hlavně na Prague Pride. Young Wild Crazy je taneční elektro pecka, ke které dělal remix Nick Coolidge. Room 594 vás dostane kontrastem jemných, téměř šeptaných slok a brutálního našlapaného refrénu, je to song plný beznaděje a bolesti,“ představuje I am Rosie svůj debut.

„Na EP se měla původně objevit ještě elektro-popová taneční písnička Can see U, která trochu koketuje s funkem, ale nakonec jsme si ji všichni tak zamilovali, že jsme se rozhodli ji vydat jako samostatný singl v první polovině tohoto roku,“ dodala.

I am Rosie se na první EP chystá navázat živými koncerty s kapelou, kterou před několika měsíci dala dohromady.

Tagy: ,