ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11710 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdy míří do Plzně na druhý roční Komedy festu

0 Richard Winter 1.4.2015

Již po druhé zamíří do Plzně na desítky předních českých komiků, současných hvězd nejen divadelního, ale i filmového nebe a televizních obrazovek. V polovině dubna bude v rámci festivalu humoru Komedy fest k vidění osm různých představení, jejichž většina se odehraje v Plzni vůbec poprvé. Do programu festivalu je zařazen široký repertoár tradičního i novodobého humoru, který bude inscenován v podobě divadelních komedií, one man show, improvizací a stand-up vstoupení.

Slavnostním večerem Komedy festu provedou ve středu 15. dubna ostřílení komici Lukáš Pavlásek a Tomáš Matonoha za hudebního doprovodu Zdeňka Krále. Komedy fest zahájí ve čtvrtek 16. dubna světově proslulá komedie Divadla Palace Miláček Anna.

Během dalších dnů pak diváci uvidí novou zábavnou divadelní show o vztazích, lásce i sexu Děláme to ve třech (na snímku), která spojila dohromady na první pohled hodně nesourodou trojici – Ivana Vyskočila, Lukáše Langmajera a Evu Decastelo, nebo situační komedii Studia Dva s názvem Hovory o štěstí mezi čtyřma očima – o lásce a sexu na nábytku IKEA, či improvizační jízdu Simony Babčákové a Ester Kočičkové Dámská hnízda, nestárnoucí fenomén z pera Ireny Douskové – Hrdý budžes a další.

Bohumil Klepl se v předpremiéře své nové komediální one man show Vysavač představí na Komedy festu v roli zamilovaného stárnoucího uklízeče z nákupního centra.

Simona Stašová zamíří z Říma na Komedy fest ve své zbrusu nové hořko-sladké komedii Vím, že víš, že vím, díky které se vrátila na skok do Říma a projela se tu červeným Fiatem jako v době, kdy sem jezdila za svou láskou.

Příznivce humoru přijedou do Plzně dále pobavit Bára Hrzánová, Linda Rybová, Jana Stryková, Saša Rašilov, David Prachař, Filip Blažek, Kryštof Hádek, Roman Štabrňák, Michal Dlouhý a mnoho dalších.

“O vstupenky na veškerá představní byl enormní zájem, většina představení je již nyní beznadějně vyprodána, na ostatní zbývá posledních pár míst. Večerní představení Na stojáka – live v hvězdném obsazení Iva Pazderková, Karel Hynek, Tomáš Matonoha a Lukáš Pavlásek jsme pro velký zájem diváků dokonce rozšířili i o odpolední představení a i to je již vyprodané. Těší nás velký zájem diváků o humor, který jim prostřednictvím festivalu nabízíme, a proto další, třetí ročník, zvažujeme rozšířit i o představení, která se budou konat pod širým nebem, kde nebudeme omezeni kapacitou sálů a Komedy festu dodáme navíc ten pravý festivalový nádech.” uvedl ředitel festivalu Jiří Turek.

Tagy: