ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22790 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdou Podzimního Sázavafestu budou Nightwork

0 Redakce 29.10.2010

Letošní 6. ročník Podzimního Sázavafestu se uskuteční 13. listopadu v Kulturním Centru Vltavská v Praze a kdo dorazí, bude moci „ochutnat“ ty nejvyšlechtěnější tóny různých hudebních odrůd od funkypopu, přes kytarovky až po prosluněné ska. Tak vypadá letošní úroda, která začíná od 16 hodin.

 Na Podzimním Sázavafestu mimo jiné vystoupí oblíbení recesisté Nightwork, a to poprvé v Praze od křtu svého nového CD.  A co si chlapci, kteří se nyní vzhlédli v éře 80. let, připravili pro své fanoušky? „Budeme hrát písničky z nové desky a to je to nejvíc co jim v podstatě můžeme nabídnout. Normálně pojedeme novou desku, na internetu bude klip, který vypouštíme, v prosinci vypustíme další a jestli lidi mají zájem o 80. léta a teplákovou módu, tak ať přijdou,“ prozrazuje František Soukup. „Bude to takové klubové, otevřenější a více komunikační,“ dodává Vojta Dyk.

Další mimořádně zdařilou odrůdou k ochutnání je slovenská kytarovka Lavagance.  Jaký obrovský pokrok za poslední rok udělala, to nám ukáže další kytarovka skupina Mandrage.  Parket roztančí domácí ska formace Basta Fidel nebo Andělem ocenění Prague Conspiracy. V kytarových alejích dojde také jak na osvědčené harcovníky Kurtizány z 25. Avenue v čele s Tomášem Varteckým, tak i na dravé mládí s dívčím vokálem  Loyca. Nebude chybět ani word music v podání Lucie Kostelecké a M. A. T. Bandu.

Druhá Instinkt scéna návštěvníkům nabídne loutkové talk show „Na sedáka“  a festivalovou premiéru etnopopového projektu New Chanting Generation. Zároveň zde proběhne křest stejnojmenného alba. Od 21 hodin bude scéna patřit drum n bassu.

tz