ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20904 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdný tým Specialistů se vrací

0 jsk 2.2.2024

S premiérovou desátou řadou se v pondělí 5. února večer vrátí na obrazovky TV Nova fenomén mezi domácími kriminálkami, seriál Specialisté.

Diváci se opět mohou těšit na kompletní tým kriminalistů pod velením majora Josefa Strouhala (Martin Dejdar), který tvoří kapitáni Martin Kovář (Jiří Hána) a Matěj Karas (Marek Lambora) a také jediná žena mezi vyšetřovateli, kapitánka Zuzana Koutná (Zuzana Kajnarová).

Chybět nebude ani přímý nadřízený majora Strouhala, plukovník Pavel Vondráček (David Prachař), koronerka MUDr. Iva Malinková (Gabriela Míčová) nebo forenzní technik Václav Holeček (Matouš Ruml).

Neoddělitelnou součástí jednotlivých příběhů zůstanou zajímavá místa v Praze i jejím okolí, která budou mnohdy velmi důležitým prvkem při hledání pachatelů trestných činů. I v nové řadě se některé napínavé případy prolnou do dvou dílů a v epizodních rolích uvidí fanoušci detektivek Pavla Zedníčka, Annu Čtvrtníčkovu, Kláru Cibulkovou, Veroniku Čermák Mackovou, Radka Zimu, Mariána Rodena, Simonu Hábu Zmrzlou, Martina Zahálku nebo Romana Říčaře.