ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6933 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hvězdami Cibula Festu budou Bell, Book And Candle

0 jsk 1.7.2015

Do startu česko-slovenského open air hudebního festivalu Cibula Fest zbývají čtyři týdny a znám je už kompletní seznam účinkujících. Kromě české a slovenské hudební špičky na něm nechybí ani zahraniční hvězda. Po loňské synthpopové legendě Alphaville je to tentokrát kapela Bell, Book and Candle (na snímku) s charizmatickou zpěvačkou Janou Gross. Berlínská formace u československého publika bodovala především koncem 90. let skladbami Rescue Me či Read My Sign.

Bell, Book and Candle mají na svém kontě více než dva miliony prodaných nosičů a více než 1500 koncertů. V létě skupinu čeká množství vystoupení především doma v Německu.  „Kapela Bell, Book and Candle na Slovensku ještě nikdy nekoncertovala, i proto se tam velice těší. Na Cibula Festu zazní především starší hity, které ji proslavily, ale dojde samozřejmě i na novinky,“ prozradil booking manager Klaus Stracke.

Cibula Fest 2015, který se uskuteční ve dnech 23. – 25. července na letišti v Holíči, nabídne vydatnou porci hudby. Představí se I.M.T. Smile, Horkýže slíže, Arakain a Lucie Bílá, Wanastowi Vjecy, Walda Gang, Tristana s metalovou legendou Matsem Levénem, Zóna A, Karpina, Zoči voči či Dymytry.