Novinky

Hurvínek bude hrát v zoo

Po loňském úspěchu se parta v čele s Hurvínkem, Máničkou, Spejblem, bábinkou a Žerykem opět vydá mezi zvířata. Letní scéna v Zoo Praha nabídne malým i velkým divákům možnost vidět několik jejich představení.

Jedním z aktérů pohádky Hurvínek a nezvaný host je totiž právě vzácný člunozobec africký, kterého pražská zoo chová. Představení Hurvínek a nezvaný host je na programu 20. června od 16 hodin, 21. června od 11 a 13 hodin, 23. srpna od 14 a 16 hodin, 24. srpna od 11 a 14 hodin.

Konec prázdnin dětem zpříjemní Hurvínek a král Blecha, a to 28. srpna v 10.30 a 14 hodin, 29. srpna v 10.30 a 14 hodin a 30. srpna v 10.30 a 14 hodin. Loutkoví hrdinové budou zasahovat v království, kde zavládly zmar a omezenost.

jsk

Související články

Back to top button