ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5523 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hrachovka vyloupla první kapely

0 Redakce 6.11.2008

Valašskomeziříčský festival HRACHOVKA vstupuje do patnáctého ročníku. A i když nás od začátku dělí ještě devět měsíců, organizátoři už dnes zveřejnili první účinkující.

Už teď je jasné, že 24. a 25. července 2009 vystoupí na tomto hudebním festivalu v Hrachovci jungle a drum and bassová legenda DJ Aphrodite, kterého doprovodí MC Shabba. Ale nebojte se i  letos zůstanou organizátoři věrní festivalovému rocku.

Vystoupí nitranští  Horkýže Slýže, prostor dostanou i punkoví Jaksi Taksi, místní miláčci Elektrick Mann nebo kapela Krucipüsk. Speciální prostor by měli dostat i písničkáři. Na návštěvníky Hrachovky se už těší pornofolkař Záviš, objev folkrockové scény Xindl X nebo fyzický básník Petr Váša.

Hrachovka i letos opět vyslyšela hlasy volající po metalu, proto se na programu objeví doomoví Gate of Sorrow nebo nu-metaloví Psycho Radio. Tvrdému rocku program holduje i dál: představí se mystická Insania a veselá parta z Košic s názvem  Puding Paní Elvisovej. Alternativní scénu zastoupí Květy.

Pro první odvážlivce jsou lístky v předprodeji už od 1.listopadu 2008.