ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6720 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hologramy Kiss vyjedou na koncerty v roce 2027

0 jsk 28.12.2023

Americká rocková formace Kiss se naposledy postavila na koncertní pódium 2. prosince, na závěrečném koncertu svého rozlučkového turné The End Of The Road. V Madison Square Garden v New Yorku oznámila, že bude pokračovat dále v podobě hologramů. Koncerty tedy budou. Dodala, že rozlučkové turné je koncem kapely, nikoli značky Kiss.

Nyní členové kapely prozradili víc. Na sociální síti zveřejnili video, ve kterém ukazují nejen to, jak by to celé mohlo vypadat, ale odhalili také čas, kdy se tak stane. „Padesát let je dlouhá doba a připravujeme to, co přinese budoucnost. V roce 2027 přijde show,“ sdělili.

Podle aktuálně dostupných informací vyrobily hologramy společnost SFX George Lucase, společnost Industrial Light & Magic a ve spolupráci s Pophouse Entertainment Group, kterou spoluzakládal Björn Ulvaeus ze skupiny ABBA. Stejná společnost stojí i za vytvoření avatarů show Voyage švédské formace.

„Můžeme být navždy mladí a navždy ikoničtí tím, že nás vezmou na místa, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Díky této technologii bude moci Paul vyskočit výš, než kdy dokázal. Pokud si myslíte, že se nás zbavíte, tak se to nestane,“ odkazuje fanouškům zpěvák a baskytarista Gene Simmons.

Tagy: