ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8338 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hollywood chystá remake Hříšného tance s novými písněmi

0 Redakce 10.8.2011

Jeden z nejúspěšnějších filmů 90. let, dnes již romantická klasika z roku 1987 Hříšný tanec, se dočká nové filmové podoby. K původní hudbě, která ve své době oládla většinu diskoték, přibudou starší písně songy z 60. let minulého století a také zcela nové skladby. Režie se ujme Kenny Ortega, který v původní verzi působil jako choreograf.

Hříšný tanec získal Oscara za nejlepší hudbu i nejlepší původní píseň pro emotivní song (I've Had) The Time of My Life, jehož se prodalo více než deset milionů nahrávek. V hlavní roli učitele tance Johnnyho Castla, jenž se zamiluje do teenagerky Frances "Baby" Houseman, v původním snímku ztvárnil Patrick Swayze. Jeho filmovou partnerkou byla Jennifer Grey.

O obsazení rolí v remaku zatím nebylo rozhodnuto. Producenti se prý pokusí děj snímku, jehož zápletka se točí kolem lásky a taneční soutěže, zmodernizovat pro dnešní generaci.

Swayze zemřel v roce 2009 na rakovinu ve věku 57 let. Greyová na sebe před rokem opět soustředila pozornost, když zvítězila v televizní show Dancing With the Stars.

rwi