ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6791 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hlavní roli v klipu kapely FROM si zahrála Anna Stropnická

0 jsk 15.4.2020

Česká pop-rocková kapela FROM vydala singl Na konci všech cest. Text k němu napsal Petr Harazín z kapely Nebe. Vznikl k němu také videoklip, ve kterém si zahrála mladá herečka Anna Stropnická.

„Když mě kluci z kapely oslovili, musím říct, že jsem byla překvapená. Zároveň jsem jejich kapelu vlastně ani neznala. Když jsem si jejich muziku a dřívější videoklipy přehrála, tak jsem neváhala a šla jsem do toho,“ prozradila Stropnická.

Zároveň přiznává, že díky této spolupráci zažila hned několik svých poprvé. „První role ve videoklipu a poprvé se čtyřmi kluky v zimě na neznámém místě. Natáčení jsem si užila a kluci se o mě starali po celý dlouhý den skvěle, i když byla fakt pěkná zima. Už se těším na jejich pražský koncert, protože je zase ráda uvidím a konečně i poslechnu naživo,“ uvedla s úsměvem herečka. Kapela by měla zahrát 18. června v pražském Rock Cafe.

„Klip má dvě roviny. Jedna je věnovaná kapele a druhá dívce, která řeší svou minulost, hlavně pak zkušenost s muži,“ doplňuje scénáristka Barbora Mikysková.

Videoklip se natáčel v Továrně Mastných, která leží v Lomnici nad Popelkou v Libereckém kraji.

Tagy: , ,