ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8669 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hity Pet Shop Boys

0 Redakce 3.11.2010

Legendární britské popové duo Pet Shop Boys vydává v těchto dnech sbírku největších hitů. Albumse jmenuje Ultimate a na trh se dostalo s prvním listopadovým dnem. Obsahuje také novou písničku Together.

Neil Tennant a Chris Lowe bezpochyby patří k nejváženějším hudebníkům popové komunity. V osmdesátých a devadesátých letech se Pet Shop Boys stali synonymem pro kultivovaný taneční pop a jejich písničky Suburbia, It's A Sin, West End Girls, Go West nebo Domino Dancing jsou považovány za to nejlepší, co hudební Anglie ve zmíněném období světu nabídla. Respekt si duo vydobylo i u kolegů, kteří s nimi často spolupracovali. David Bowie, Dusty Springfield, Johnny Marr a Bernard Sumner, Boy George, Blur, Tina Turner, Lady Gaga, pokud bychom měli jmenovat alespoň některé…

Aktuální album Ultimate vychází ve dvou různých formátech. Jako klasické CD a také v limitované edici s bonusovým DVD, které obsahuje živý záznam z festivalu Glastonbury 2010, celou řadu televizních vystoupení v populární hitparádě Top Of The Pops a další bonusový materiál.

tz