ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17816 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hills 97 se spojili s Pam Rabbit

0 jsk 19.7.2021

Projekt Hills 97, jehož tvářemi jsou Adam Mišík, producent Enthic a nově i kytarista David Gašpár, přichází s novinkou. Tentokrát si do písně i videoklipu přizval zpěvačku Pam Rabbit, kterou mohou fanoušci znát z posledních ročníků českých finále Eurovize, do kterých se dostala.

Uskupení spojilo své síly ke vzniku písně Ona to ví, skrze kterou bere diváky i posluchače na večírek do centra hříchů. „Singlem Ona to ví navazujeme na EP z minulého roku. Tentokrát jsme se přesunuli k trochu temnějším náladám a zvukům. Chtěli jsme přijít s víc klubovým zvukem a najít groove, který vás rozhýbe,“ prozrazuje Adam Mišík. Režie videoklipu k písničce se ujala sama Pam Rabbit.

„Pam je podle nás jeden z největších talentů u nás a písni nasadila korunku,“ představil zpěvačku, textařku a skladatelku s arménskými kořeny Adam Mišík. „Kluci mi pustili několik písní, které připravují a Ona to ví mě ihned zaujala a hned jsem jim řekla, že ji chci s nimi udělat. Hned v ten den jsme vymysleli mou sloku a nahráli ji,“ uvedla Pam Rabbit.