ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6619 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Helena Vondráčková přerušuje turné

0 Redakce 5.10.2020

S ohledem na nařízení vlády je nucena zpěvačka Helena Vondráčková už podruhé v letošním roce přerušit své rozeběhnuté turné Vzhůru k výškám. Spolu s dalšími říjnovými koncerty se na náhradní termín přesouvá i plánovaný koncert v pražském Hudebním divadle Karlín. V případě, že nenastanou další omezení s ohledem na šíření nemoci covid-19, mělo by se pražské publikum Heleny Vondráčkové dočkat 3. listopadu.

„Nařízení rušící pěvecké produkce nám sice v kontextu ponechání divadelních představení v plném rozsahu přijde nesmyslné, ale nezbývá nám nic jiného než se podřídit,“ říká manažér Heleny Vondráčkové Martin Michal.

Vzhledem k tomu, že podle Michala není záruka, že za dva týdny, po které by měla platit omezení pro provozování hudebních produkcí, se vše vrátí do normálu, je nutné učinit kroky potřebné k tomu, aby fanoušci nepřišli zkrátka.

„Proto jednáme o náhradních termínech pro všechny říjnové koncerty. Do konce letošního roku by z odložených vystoupení měla proběhnout dvě, zmíněná Praha a koncert v Klatovech, který se doufám uskuteční 13. listopadu. Koncerty v Chrudimi a Zlíně by se měly uskutečnit na jaře příštího roku. Termíny koncertů naplánovaných na listopad a prosinec letošního roku prozatím ponecháváme beze změněn. Snad to tak i zůstane,“ věří spolu s Helenou Vondráčkovou její manažer Martin Michal.