ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24285 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Harlej pokřtil album

0 Redakce 27.4.2017

Nové album skupiny Harlej Hodný holky zlý kluky chtěj v pondělí pokřtili Václav Bláha z Divokýho Billa, Pekař, Kuba Ryba z Rybiček 48 a Ota Balage. Během večírku také skupina premiérově promítla  klip k písni Strážní andělé a zveřejnila koncertní plány, které vyvrcholí vystoupením ve Velkém sále pražské Lucerny 14. října 2017.

Strážní andělé jsou třetí skladbou z alba, která se dočkala video podoby. „Když jsme nahráli demo Strážných andělů, měl jsem hodně dobrý pocit, když Tomáš Miřátský poslal text, uvěřil jsem, že máme písničku, která by se mohla našim fandům líbit a když jsem viděl klip, který natočili KH’filmin, už jsem se jen těšil, až se dostane k lidem. Vlastně ani nevím, proč tomu tak je, ale občas si člověk nějakou písničku obzvláště oblíbí. A to je pro mě právě případ Strážných andělů. Na každém koncertě se na ni těším a jsem zvědavý, co budou lidi říkat na klip,“ přiznává Tonda Rauer, kapelník Harleje.

Harlej vyrazil před pár týdny na turné, na kterém prověřuje všechny nové skladby. Mimořádnou pozornost jim věnuje na svém speciálním koncertu naplánovaném na 14. říjen do Velkého sálu pražské Lucerny, kde ho doprovodí „symfonická“ sestava pod vedením Oty Balage.

Tagy: ,