ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9703 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Harlej počtvrté ve Velkém sále pražské Lucerny

0 jsk 8.12.2022

Skupina Harlej se 20. prosince po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně opět vrátí do tohoto magického pražského sálu, tentokrát těsně před Vánocemi.

Poprvé v Lucerně vystoupila samostatně v roce 2015 během výročního turné k dvaceti letům existence a následně letech 2017 a 2018.

„Lucerna je kouzelný místo a myslím, že každý muzikant si tam rád zahraje. Kdysi jsem chodil do Lucerny na vánoční koncerty interpretů, které jsem poslouchal, a jsem rád, že tam letos můžeme udělat vánoční koncert s Harlej. Uděláme všechno pro to, abychom si koncert užili jak my, tak samozřejmě hlavně naši fandové,“ říká kytarista Tonda Rauer.

V průběhu večera kapela převezme od vydavatelství Warner Music platinovou desku za prodej alba Smutku dávám sbohem. Na koncertě zaznějí i písně z alba Na prodej, které aktuálně vychází v reedici na LP i jako CD s bonusovým DVD, obsahujícím prozatím poslední vystoupení Harleje v Lucerně v roce 2018. Jako host večera se představí skupina Hanz Fuckers, která Harlej doprovázela již na několika turné.

Tagy: