Seznam stylů

Seznam krajů

Hard Rock Rising zná finalisty

0 jsk 16.5.2017

Finálový večer soutěže Hard Rock Rising se uskuteční v úterý 23. května od 19 hodin v Hard Rock Cafe v Praze. Čtyři kapely, které se probojovaly do českého finále, bude posuzovat odborná porota, vítěz získá 1000 amerických dolarů a šanci uspět dále v evropském a celosvětovém kole. Večerem bude provázet Lukáš Bárczay.

Během tří měsíců se mohly kapely hlásit do nejrozsáhlejší světové soutěže Hard Rock Rising a v každé zemi byli pak odborníky vybráni tři finalisté. Čtvrtého vybrali fanoušci na sociálních sítích, aby získal Divokou kartu, a doplnil tak finálovou čtyřku. V České republice se do finálového klání probojovali alternativně rockoví John Wolfhooker (na snímku), indie-rockoví I Love You Honey Bunny a Nevereasy, hrající rock-grunge. Divokou kartu od fanoušků získala kapela Lozt Mezcal, která se představí se svým glam-hip hopem.