ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5112 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hard Rock Cafe představuje merch na podporu LGBT+ komunity

0 jsk 13.6.2023

Hard Rock Cafe letos rozšíří podporu LGBT+ komunitě, od 7. do 13. srpna budou v restauraci speciální slevové akce, výloha bude vyzdobena duhovými vlajkami, na místě bude k dispozici fotostěna, DJs zahrají oblíbené disco sety. V té době bude v Praze zrovna probíhat festival hrdosti LGBT+ komunity Prague Pride.

Od 1. června pak bude v Hard Rock Cafe v prodeji charitativní merch Halsey & Hard Rock Pride Collection, jehož ambasadorkou se stala americká zpěvačka Halsey, která dlouhodobě bojuje za práva LGBT+ komunity. Výtěžek z prodeje poputuje organizaci OutRight Action International zabývající se lidskými právy a porušováním a zneužíváním lidských práv vůči lesbám, gayům, bisexuálům, transgender a intersexuálům.

Od 1. června do 31. července bude možné si online a také v Rock Shopech Hard Rock Cafe v celém světě pořídit limitovaný charitativní merch, který ve spolupráci s Hard Rockem navrhla americká zpěvačka Halsey. Halsey & Hard Rock Pride Collection nabídne výběr ze dvou unisexových triček a výtěžek z jejich prodeje bude ve prospěch nadace OutRight Action

Od středy 7. do 13. srpna bude v Hard Rock Cafe k dispozici fotostěna s tematickými dekoracemi. Zákazníci s duhovou vlajkou budou mít dvacet procent slevu na všechny nealko drinky a jídlo, při koupi charitativního Pride merche dostanou dárek zdarma a výlohy restaurace a Rock Shopu budou vyzdobeny duhovými vlajkami a světly.