para k es la ivermectina ivermectin mayo clinic can i put ivermectin in dog food ivermectina en humanos contraindicaciones ivermectina preço na araujo ivermectin tess lawrie andrew hill ivermectin ivermectina alfa 6 mg para que sirve
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5132 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Hana Zagorová na šesti albech

0 jsk 13.10.2021

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálic české populární scény, devítinásobná Zlatá slavice, držitelka diamantové desky za více než deset milionů prodaných zvukových nosičů a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, oslavila v září významné životní jubileum. Pro své příznivce si ve spolupráci s vydavatelstvím Supraphon jako speciální dárek připravila exkluzivní komplet 6CD obsahující sto dvacet písní z úspěšné hudební dráhy.

Velkou retrospektivu nahrávek z uplynulých dvaapadesáti let nabídne vydavatelství Supraphon v exkluzivním 6CD-Boxu od 15. října pod názvem Hana Zagorová: 100+20 písní.

Jde o výběr, který sestavila sama zpěvačka z nahrávek z let 1968 až 2020 z katalogů Supraphonu, Multisoniku a České televize. Písně jsou v kompletu pěti CD seřazené podle jednotlivých dekád její mimořádné hudební dráhy a shrnují hity a další časem prověřené písně. Šesté cédéčko dokumentuje vydařené duety s mimořádnými partnery, mezi nimiž nechybějí Karel Gott, Štefan Margita, Petr Rezek, Jiří Korn, Drupi či Petr Kotvald a Stanislav Hložek.

Vypočítávat slavné a nezapomenutelné písničky hvězdné zpěvačky je marná snaha. Výroční kompilace Hana Zagorová: 100+20 písní obsahuje průlomové beatové šansony, kvalitní pop, intimní šansony i aktuální skladby, které pro ni složily výrazné osobnosti současné hudební scény: Marek Ztracený, Radůza, Jiří Hradil, Márdi, Ondřej Gregor Brzobohatý nebo Radek Banga.

Komplet 100+20 písní dokládá fakt, že Haně Zagorové se podařilo vytvořit zcela vlastní hudební kategorii, naplněnou vkusem a citem pro sdílená slova. Také proto patří její publikum mezi to nejpočetnější a nejvěrnější. Novinku vydá Supraphon v pátek 15. října 2021 v 6CD-Boxu a také ji nabídnou digitální servisy, jako jsou například iTunes či Supraphonline.

Tagged with:

Komentáře