ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Guns N’Roses musí začít včas, jinak hrát nebudou

0 Redakce 26.8.2010

Britský hudební  magazín nme.com přinesl zajímavou informaci týkající se vystoupení  americké formace Guns N’Roses na bůížících se víkendových festivalech v Leedsu a Readingu (27. a 28. srpna).

Organizátoři akce totiž prohlásili, že pokud se kapela zachová „jako minule“, nebude vůbec hrát. Naráželi tím na rok 2002, kdy formace kolem charismatického zlobivce Williama Axla Rosea vystoupila v Leedsu s dvouhodinovým zpožděním. Kvůli tomu měl hlavní pořadatel Melvin Benn problémy s místními radními, kteří zpoždění neakceptovali a pranýřovali hluk i nepořádek v ulicích města.

„Dostal jsem od radních varování. Jde jim o pokojnou noc, nejlépe úolně tichou noc. Jednou se nám to prý stalo a oni věří, stejně jako já, že podruhé nic takového nepřijde. Není možné, aby Guns N’Roses zase začali hrát pozdě. Jinými slovy: mohou to zkusit, ale skončí v době, kdy by skončit měli v případě, že začnou včas. Pokud to bude ještě déle, nebudou hrát. Fanoušky na tuto eventualitu připravuju rovněž. Kdybychom měli i letos problémy s radními, ohrozilo by to samotnou existenci festivalu,“ uvedl Benn.

JŠp