ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17555 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Guano Apes vydají v dubnu nové album

0 Redakce 21.2.2011

Nové studiové album Bel Air vydá německá rocková kapela Guano Apes 4. dubna letošního roku. Oznámila to její vydavatelská společnost Sony Music.

Bel Air je jednou z nejznámějších čtvrtí Los Angeles (v novinách L. A. Times jednou poznamenali, že je to „součást města, která je mu zároveň hodně vzdálená“) a propůjčuje nové desce jméno, což je dost jasnou indikací toho, že kapela se vědomě snaží dobýt nové teritorium.

Zpěvačka Sandra Nasic na již dokončené desce dokazuje, že její nevázaný zpěv je naprosto dokonale doplňován laserově ostrou rytmickou sekcí. Ukázalo se také, že nápad vzít si na post producenta Jona Schumanna byl dobrý. Jeho spolupráce s formacemi Carpark North, Mew a Kent mu totiž přinesla ceny Grammy ve Švédsku a v jeho rodném Dánsku.

Když k němu připočteme trojnásobného držitele Grammy Toma Lord-Alge (jeho reference jsou opravdu bohaté, ¨týkají se například spolupráce s U2, Coldplay, Oasis a Pink), Terryho Datea (Pantera, Soundgarden a další) a Randyho Stauba (např. Metallica či Nickelback) u mixážního pultu, je jasné, že výsledkem zvuk by měl být zajímavý.

Zatím poslední řadové  studiové album Guano Apes vyšlo v únoru 2003 pod názvem Walking On A Thin Line.

JŠp