ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16504 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

„Guano Apes“ a soulový Charles Simmons

0 Redakce 25.11.2008

Tři čtvrtiny jedné z nejslavnějších německých kapel všech dob Guano Apes, se vrací na scénu v nové formaci iO!

Dennis Poschwatta, Henning Rümenapp a Stefan Ude místo po charismatické zpěvačce Sandře Nasic, která GA opustila, zaplácli soulovým zpěvákem  Charlesem Simmonsem.

A tak se prý zdánlivě neslučitelné – nekompromisní hard-corová kytara, „nadupaná“ rytmika a černošský, sametově zbarvený vokál a la Seal – skloubili ve strhující celek. vidíme a uslyšíme už dnes večer v pražském Paláci Akropolis. IO představí svůj vycházející debut  For The Masses. A po letošním Rock For Poeple se na svůj samostatný koncert těší: „Rock For People byl jedním z nejlepších festivalů, na kterých jsme s iO vystupovali. Publikum bylo naprosto úžasné. I proto se na nadcházející koncert v Praze moc těšíme!“ říká bubeník Dennis Poschwatta.

Pro roli exkluzivního hosta zvolili iO jednu z nejvýraznějších pražských crossoverových kapel – Luca Brasi.  Těší se i frontman Luca Brasi Tomáš Čeřovský. „Tuhle možnost bereme jako odrazový můstek k druhému regulérnímu albu, které bychom chtěli dát dohromady přes zimu. Fanoušci se určitě mají na co těšit.

–red–


25.11.2008 –  Praha, Palác Akropolis