ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20923 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Green Day budou mít v zákulisí i pračky

0 Redakce 24.6.2010

Koncert amerických punkrockerů Green Day 29. června v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích nabídne divákům velkou podívanou a zážitek hodný jedné z nejlepších koncertních kapel současnosti: přes dvě hodiny hudby, mnoho výjimečných pyrotechnických efektů, dvě velkoplošné obrazovky, obrovská LED stěna, světelné efekty a velké pódium (40 metrů široké a 18 metrů vysoké), které využila kapela Metallica na festivalu Sonisphere.

„Díky tomu i diváci dále od pódia v kategorii normální stání budou mít skvělý výhled a kapelu téměř na dosah ruky,“ uvádí Borek Jiřík z pořadatelské agentury Charm Music.

Od hranice vzdálenější zóny bude k pódiu pouze nějakých 60 metrů, což odpovídá délce hokejového hřiště.

Tým Green Day přiveze 8 autobusů, vybavení pak 13 kamiónů. Předkapela Billy Talent přijede s 1 kamionem a 2 autobusy, české The Pooh přiveze 1 autobus MHD. Pro samotné členy Green Day bude kromě jejich šatny připraveno několik dalších místností: meditační chill-out pokoj s pohovkami, tzv. „válečný“ pokoj, rodinný pokoj, zkušebna s nástroji a posilovna, kam si přivezou činky a posilovací stroje. V zázemí nebudou chybět ani dovezené pračky a jedna místnost na obleky pro členy kapely. Instrukce a seznam pro pyrotechnické efekty má přes 40 stran.

tz