ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27627 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Gotti, Holmes & Watson a Happytime Murders. Žhaví kanbdidáti na Zlaté maliny

0 jsk 22.1.2019

Organizátoři anticen Zlaté maliny za to nejhorší, co v uplynulém roce přinesl filmový průmysl, vyhlásili nominace v 39. ročníku. Učinili tak prostřednictvím videa, které zveřejnili na YouTube. Nejvíce nominací, šest, si vysloužily hned tři snímky – Gotti, Holmes & Watson (na foto) a Happytime Murders.

Životopisné drama Gotti má nominace v kategoriích Nejhorší film, Nejhorší herec (John Travolta), Nejhorší herečka ve vedlejší roli (Kelly Preston), Nejhorší spojení na filmovém plátně (Kelly Preston a John Travolta), Nejhorší režie (Kevin Connolly) a Nejhorší scénář (Leo Rossi a Lem Dobbs).

Komedie Holmes & Watson může získat anticeny v kategoriích Nejhorší film, Nejhorší herec (Will Ferrell), Nejhorší herec ve vedlejší roli (John C. Reilly), Nejhorší spojení na filmovém plátně (Will Ferrell a John C. Reilly), Nejhorší režie (Etan Cohen) a Nejhorší remake, rip-off nebo pokračování.

Kriminální komedie Happytime Murders má šance v kategoriích Nejhorší film, Nejhorší herec ve vedlejší roli (Joel McHale), Nejhorší spojení na filmovém plátně (všichni herci nebo loutky), Nejhorší režie (Brian Henson), Nejhorší scénář (Todd Berger, Berger a Dee Austin Robinson) a také Nejhorší herečka, přičemž Melissu McCarthy nominovali zároveň i za účinkování ve snímku Life of the Party.

Zlatou malinu pro nejhorší film mohou kromě jmenované trojice získat i Robin Hood či Winchester: Sídlo démonů.