ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7223 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

George Michael odstartuje své turné v Praze

0 Redakce 13.5.2011

Britský popový  zpěvák George Michael chystá koncertní turné se symfonickým orchestrem. Jeho evropskou část zahájí letos 22. srpna ve Státní opeře Praha. Do české metropole se pak vrátí ještě jednou, a to 14. listopadu 2011, kdy v rámci Symphonica: The Orchestral Tour vystoupí O2 Areně.

Termíny nadcházejícího turné už zveřejnil na svých internetových stránkách  Zpěvákův management prozradil, že na koncertech zazní „velice opatrně připravený výběr jeho písniček a také některé jeho oblíbené coververze skladeb jiných umělců.“

Bude to první Michaelovo turné po propuštění z vězení. Zatkli ho 4. července 2010 poté, kdy způsobil dopravní nehodu pod vlivem omamných látek. Na severu Londýna narazil se svým vozem do obchodu s fotografickým zbožím. Policie u něj našla marihuanu a zatkla ho. Po zaplacení kauce ho ovšem propustila.

Michael se pak v srpnu přiznal k držení marihuany a byl odsouzen na osm týdnů vězení. Dostal navíc pětiletý zákaz řídit automobil. Za mřížemi strávil měsíc, zbytek mu byl odpuštěn.

JŠp