ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27357 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Generální ředitel Českého rozhlasu ocenil Alfreda Strejčka

0 Redakce 21.1.2022

Generální ředitel René Zavoral ve středu osobně uvedl do Síně slávy Českého rozhlasu herce a moderátora Alfreda Strejčka. Ocenil jeho výjimečnou práci a přínos pro Český rozhlas, v kterém Strejček působí více než šedesát let. Za toto období účinkoval ve více než patnácti stech rozhlasových pořadech.

„Je pro mě velkou ctí uvést do Síně slávy Českého rozhlasu Alfreda Strejčka. Oceňuji jeho mnohaletou práci pro Český rozhlas, přičemž bych rád vyzdvihnul zejména jeho výjimečnou recitátorskou práci. Těší mě, že jsme se s Alfredem Strejčkem dohodli na pokračování mnohaleté spolupráce, takže posluchači i nadále uslyší jeho nezaměnitelný hlas, a to nejenom v pořadech z našeho archivu, ale brzy také v novém pořadu stanic Český rozhlas Dvojka a Český rozhlas Pohoda,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

„Ocenění si velmi vážím, protože rozhlas pro mě byl od dětství vychovatelem, rozhlas pro mě byl partnerem, rozhlas mi dal impuls k tomu, abych šel k divadlu,“ okomentoval svoje uvedení do rozhlasové Síně slávy Alfred Strejček.