ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11346 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Gene Simmons se omluvil za nepřístojné výroky

0 jsk 19.8.2014

Gene Simmons, zpěvák a baskytarista americké skupiny Kiss, se omluvil za výroky o lidech trpících depresí. Rodák z Izraele v rozhovoru pro portál Songfacts.com předtím řekl, že lidé, kteří mají deprese, by měli spáchat sebevraždu.

„Moje matka byla v koncentračním táboře v nacistickém Německu. Každý den vstává, čichá k růžím a miluje život. Nechci proto poslouchat, jak je svět obtížné místo pro život. Pokud nějaké dvacetileté děcko říká, že má deprese z toho, že žije v Seattlu, tak ať se zabije,“ uvedl Gene Simmons v rozhovoru, jenž vyšel koncem července.

Simmons se následně stal terčem kritiky, přičemž některá rádia odmítla hrát písničky Kiss. Muzikant si proto nejprve zrušil účet na Twitteru a potom zveřejnil omluvu na Facebooku.

„Mýlil jsem se a neuváženě jsem řekl věci, které zpětně vnímám tak, že jsem je řekl bez ohledu na ty, kteří opravdu trpí depresemi. Upřímně se omlouvám těm, které mé výroky urazily. Uvědomuji si, že deprese je závažná a nešťastná nemoc, především pokud jí trpí vaši blízcí. Podporuji a soucítím s každým, kdo trpí jakoukoli nemocí, zvláště depresí,“ napsal Simmons.