ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22189 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Gaia Mesiah pokřtí v Roxy album Vlnobytí

0 jsk 12.4.2023

Živelná čtveřice Gaia Mesiah se přihlásila v březnu s novinkou Vlnobytí a vyrazila na turné. Mezi jejími zastávkami nechybí ani pražské Roxy, v němž vystoupí ve středu 12. dubna.

Kapela se na albu vrací ke svým kořenům a současně plně zužitkovává zkušenosti nasbírané v průběhu mnoha let působení na domácí rockové scéně.

Gaia Mesiah, to jsou i na nové desce vynalézavé kytarové riffy Katky Morelly, nekompromisní basový groove Joshe Stewarta, emotivní i přesná hra bubenice Mishy a samozřejmě charakteristický zpěv Marky Rybin. Výživná novinka ze tří čtvrtin ženské formace obsahuje kromě akustické verze starší skladby Království výhradně nové písně dokumentující současné směřování energické rockové partičky.

„Je to první album, které jsme si sami produkovali a míchali. Chtěli jsme svěží zvuk, syrový i šťavnatý, ale také co nejbližší živému hraní,“ charakterizuje dvanácti písňové album baskytarista Gaia Mesiah a zároveň producent nahrávky Josh Stewart.

V roli předskokana se objeví alternative rock’n’rollová parta The Complication z Jablonného nad Orlicí. Koncert začne v 19.30 hodin.

Tagy: