ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12964 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Gaia Mesiah odjela do Asie

0 Redakce 19.1.2010

Vyměnit prostory pražské  zkušebny za inspirativní prostředí posvátných míst se rozhodla pražská skupina Gaia Mesiah. Čtveřice Viktor Dyk (zpěv), Santa Morella (kytara), Misha Cortéz (bicí) a Jirka Tille (baskytara) odletěla o víkendu do Indie, která se stane výchozím bodem jejich fyzické i duchovní cesty.

Během několikatýdenního putování hodlá načerpat energii, získat inspiraci pro nový repertoár a v neposlední řadě upevnit vzájemná pouta. Vrcholem asijské mise se stane Giri Valam, pouť konaná za úplňku kolem posvátné Hory ohně a svatého místa Boha Šivy, hory Arunachala.

Idea cesty vznikla na základě  impulsu Jaze Colemana (Killing Joke), dlouholetého přítele kapely a producenta jejího posledního řadového. Na kus cesty se dokonce ke Gaia Mesiah připojí.

Po návratu plánuje kapela natočit singl, jehož vydání naplánovala na 15. dubna 2010. Po něm bude na podzim následovat album, opět v produkci Jaze Colemana.

O zážitky a pocity z cest se kapela hodlá podělit i se svými fanoušky, a to prostřednictvím blogu, webu a svých stránek na Facebooku, kde budou muzikanti kromě svých cestovatelských postřehů zveřejňovat i autorské fotografie a poodhalí i něco z nových nápadů.

JŠp, tz