ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Frontmant Tool otevírá obchod

0 Redakce 4.2.2009

Poté, co se osvědčil ve vinaření, kterému poslední dobou věnuje téměř veškerý svůj čas a úsilí, vytýčil si frontman Tool a A Perfect Circle Maynard James Keenan, nový cíl – tentokrát v oblasti kulinářství.

Muzikant, pocházející z rodu vinařů ze severní Itálie, v lednu oznámil své plány otevřít obchod se zdravou výživou v Cornvillu ve státě Arizona, kde právě žije. Podnik by bylo možná správnější označit jako restauraci, vzhledem k tomu, že se v něm bude také vařit. Keenan má navíc v úmyslu zřídit speciální sál pro degustace, kde se samozřejmě budou nabízet k chutnání také jeho vína, tj. obě jeho značky Merkin Vineyards a Caduceus Cellars. „Pracuji s několika kuchaři, kteří mě učí, jak připravovat špagety, různé těstoviny, noky a polévky,” vysvětluje muzikant v rozhovoru pro Spinner.com. „Budeme balit jídlo vlastní výroby na místě a budeme jej servírovat čerstvé, jako doplněk k ochutnávkám.

Keenan již vlastní menší obchůdek v Jeromu, Arizona, fungující jako prodejna s merchandisem jeho kapely Puscifer, která se zrovna chystá na svá debutová vystoupení. Ta se uskuteční v polovině dubna v kabaretech Las Vegas, kde skupina vystoupí v rámci třech již zcela vyprodaných show dvou slavných amerických hereček a zpěváček, Cher a Bette Midler.