ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7206 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Foo Fighters začali pracovat na nové desce

0 jsk 26.6.2013

Americká rocková kapela Foo Fighters začala pracovat na nové desce, v pořadí osmé studiové. V rozhovoru pro hudební magazín Billboard to potvrdil bubeník Tylor Hawkins s tím, že možná půjde o koncepční desku.

Zpěvák a kytarista kapely Dave Grohl loni v říjnu řekl, že si Foo Fighters dávají pauzu na dobu neurčitou. V lednu letošního roku už ale prozradil, že mají velké plány s novým albem. Termín jeho vydání nechtěl prozradit, ale pakliže příští rok kapela oslaví dvacet let existence, je možné, že nahrávka bude nějak spojena s tímto jubileem.

Velké plány potvrdil ve zmíněném rozhovoru i Hawkins. „Začínáme pracovat na novém albu, dáváme dohromady nápady. Daveův mozek pracuje více než obvykle a má spoustu skvělých nápadů, hudebních i koncepčních. O žádném z nich zatím nesmím mluvit. Bude to ale úžasné,“ řekl.

Dodal, že si v kapele všichni myslí, že dosud nenahráli své nejlepší album. „Při každé desce chcete, aby byla nejlepší, jakou jste nahráli. Zároveň máte vždycky pocit, že jste tu nejlepší ještě nenahráli. Přestože si někteří lidé myslí, že Foo Fighters svou nejlepší desku už mají, já ten pocit nemám,“ dodal.

Tagy: