ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Foo Fighters ruší další koncerty, nebudou ani na Glostonbury

0 jsk 18.6.2015

Kvůli zlomenině nohy, kterou minulý pátek utrpěl zpěvák a kytarista Dave Grohl, zrušili jeho Foo Fighters dalších pět koncertů. 19. a 20. června nevystoupí na londýnském stadionu Wembley, 23. června v Edinburghu, 25. června na belgickém festivalu Rock Werchter a o den později ani na Glastonbury.

K zranění došlo 12. června během koncertu ve švédském městě Göteborg, když Dave Grohl spadl z pódia. Později se však vrátil a s narychlo ošetřenou nohou pokračoval ve vystoupení. Hudebník nazval show nejbizarnějším koncertem ve dvacetileté kariéře kapely. Lékaři mu však po hrdinském výkonu přikázali odpočívat.

„Ležím teď se šesti ocelovými šrouby v noze. V současnosti je nejdůležitější, abych se uzdravil po operaci. Lékaři řekli, abychom zrušili koncerty. Velmi mě to mrzí, nenávidím to, ale obávám se, že můj fyzický stav mi nedovoluje vystupovat. Děkuji vám z hloubi srdce a udělám cokoliv, co budu moci, abych se co nejdříve vrátil a postaral se o noc, na kterou nezapomenete do konce života,“ vyjádřil se Grohl.