ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4813 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Fiona Apple odvolala turné kvůli své fence

0 Petr Hašek 22.11.2012

Zpěvačka Fiona Apple zrušila koncertní turné z důvodu nemoci svého psa. Její fenka Janet je totiž ve špatném stavu a zpěvačka řekla, že za této situace nemůže opustit dům.

Svým fanoušků to vysvětlila v dlouhém listu, který umístila na svém profilu na Facebooku. Reakce na nečekané rozhodnutí jsou zatím spíše uznalé. V jedné emocionální odezvě například čteme: „Má fenka je má nejlepší kamarádka, má matka i dcera, mé dobrodiní. To ona mě naučila, co to znamená milovat.“

Fiona Apple ukončila své americké turné a následně měla odcestovat do dalších zemí. Když se ale dozvěděla, v jak špatném stavu je její pes, rozhodla se koncerty odvolat. V dopise, který zveřejnila, fanouškům vše vysvětluje. Píše, že Janet je pitbul, který byl zachráněn ze psích zápasů. Našla ho v parku přivázaného ke stromu ve velmi špatném stavu. Nyní je Janet čtrnáct let a prohlubují se její zdravotní potíže. Nemocná je již od svých dvou let.

Zatím poslední album Fiony Apple se jmenuje The Idler Wheel Is Wiser Than The Driver Of The Screw, And Whipping Cords Will Serve You More Than Ropes Will Ever Do a vyšlo v červnu letošního roku.

JŠp