ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5092 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Finále soutěže Bon Art Junior Fest přivede do Hybernie talenty

0 jsk 11.10.2023

Nový mezinárodní pěvecký festival Bon Art Junior Fest dává mladým pěveckým talentům ve věku 10–16 let jedinečnou šanci ukázat, co umí.

Z adeptů, kteří se přihlásili prostřednictvím online registrace a úspěšně prošli dvěma výběrovými koly, vzešlo šest finalistů z České republiky. O vítězství v prvním ročníku Bon Art Junior Festu se utkají spolu se soutěžícími ze Slovenska, Itálie, Řecka a dalších zemí během finálového galavečera 25. října v pražském Divadle Hybernia.

Mladé zpěváky a zpěvačky ve velkém finále v Hybernii doprovodí Bon Art Pops Orchestra, zazní nejen sólové soutěžní písně, ale také několik společných. Na jevišti vystoupí zajímaví hudební hosté – Bára Basiková, Lenny, Vesna, vokální skupina Skety a další. O absolutním vítězi, který získá odměnu čtyři tisíce eur, rozhodne odborná porota.

Zasednou v ní zpěvačky Bára Basiková a Lenny, zpěvák, textař, hudebník a divadelník Petr Kutheil, klarinetista, saxofonista, hudební skladatel a dirigent Felix Slováček, textař, libretista, překladatel, rozhlasový novinář a hudební producent Michael Prostějovský, výkonná ředitelka Kühnova dětského sboru Michela Anna Dobrovolná, Miloslav Zýka z vydavatelství Universal Music a další osobnosti.