ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5388 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Filmovou cenu MTV získal snímek Hunger Games: Vražedná pomsta

0 Richard Winter 15.4.2014

Hlavní cenu pro nejlepší celovečerní film si z letošního udílení filmových cen stanice MTV v neděli večer odnesl americký snímek Hunger Games: Vražedná pomsta.

Představitelé hlavních hrdinů tohoto scifi thrilleru, Jennifer Lawrenceová a Josh Hutcherson, zároveň vyhráli v kategoriích nejlepší herečka a nejlepší herec. Hunger Games: Vražedná pomsta navazuje na film Hunger Games, který opanoval filmové ceny MTV v roce 2012. Natočen byl podle knihy Vražedná pomsta.

V dalších kategoriích se objevovaly další z hitů oblíbených mezi současnou americkou mládeží – kromě Millerových na tripu, kteří si odnesli cenu za nejlepší polibek (mezi matkou a dcerou), a popkulturní taškařice Apokalypsa v Hollywoodu (nejlepší hudební vystoupení, cameo), bodoval například ještě druhý Hobit s nejlepší akční scénou, Muž z oceli s nejlepším superhrdinou nebo Mocný vládce Oz, který prý přinesl nejlepšího záporáka v podobě zelené Mily Kunis.

Vyhlašování filmových cen MTV, o nichž rozhoduje online hlasování fanoušků, se podle agentury AP stalo pro studia Hollywood ideální platformou pro propagaci svých filmů. Na slavnostním večeru přenášeném v televizi kromě jiného zazpívali Rihanna a Eminem svůj hit The Monstre.