ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5763 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Filmoví kamarádi Shoky a Morthy musí mít cenzurovaný trailer

0 jsk 20.7.2021

Hlavní hrdinové komedie Shoky & Morthy: Poslední velká akce mají často nevybíravý slovník a ve filmu natáčejí videa na hraně publikace. Filmaři tak museli vyrobit dvě verze traileru, tu drsnější necenzurovanou verzi budou kina promítat pouze před projekcemi s přístupností nad 18 let. Snímek o dvou youtuberech uvidí první diváci exkluzivně už 23. července v Ostravě a 27. července v Praze vždy od 18.30 hodin za osobní účasti herců Štěpána Kozuba, Jakuba Štáfka a v Praze i rapera Calina, interpreta filmové písně.

Exkluzivní předpremiéry nabídnou křest coververze známé písničky Podvod Jana Nedvěda, kterou pro film nazpíval český zpěvák s moldavskými kořeny Calin Panfili. Do všech kin vstoupí nová komedie 5. srpna.

Film o dvou nerozlučných kamarádech Shoky & Morthy: Poslední velká akce natočil jeden z nejzajímavějších tuzemských režisérů nové generace Andy Fehu známý svým osobitým tvůrčím stylem. Autor mnoha ceněných krátkých filmů sebevědomě debutoval celovečerním hororem Nenasytná Tiffany v roce 2015, natočil i úspěšné internetové seriály Pěstírna a společně s Janem Prušinovským Autobazar Monte Karlo.

Do svého nejnovějšího filmového počinu obsadil také Andreu Daňkovou, která vystudovala herectví na DAMU i v New Yorku a Martinu Babišovou, jež zase absolvovala hereckou akademii v Dublinu a v Irsku si zahrála i v několika celovečerních filmech. Roli dostal i herec a režisér Tomáš Magnusek.