ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12236 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Vyšehrad je dokončený

0 jsk 19.11.2020

Génius i dylina, fotbalista Julius „Lavi“ Lavický, zaznamenal na kameru poslední ze svých průšvihů a hlásí dotočeno! „Ti, kdo Vyšehrad neznali, tam najdou spoustu vtipných situací ze sportovního světa, a ti, kteří seriál mají rádi, budou z filmu určitě nadšení,“ tvrdí herec, režisér a producent tohoto snímku Jakub Štáfek, který doufá, že se film o bývalém hráči Sparty hrajícím za FK Slavoj Vyšehrad, dostane do kin co nejdříve. Tvůrčí tým totiž hlásí, že film je natočený. Chtěli by ho uvést na jaře 2021.

Že je scénář této komedie aktuální, se potvrdilo před pár týdny, když se provalila fotbalová kauza Berbr. Scenárista Tomáš Vávra totiž v trefném scénáři nevynechal ani praktiky místopředsedy Fotbalové asociace ČR Romana Berbra.

„Nejen v tomhle případě jsme tak trochu předpověděli budoucnost, i když diváci uvidí, že malinko jinak. Inspirace je ale pořád všude kolem dost. Můžeme poděkovat fotbalovým hráčům a funkcionářům, protože ta studnice je v podstatě nevyčerpatelná,“ vysvětlil Vávra.

„Už od začátku, kdy jsme psali scénář, jsme mysleli na to, že chceme do kina dostat i ty, kteří Vyšehrad vůbec neznají. A že je chceme bavit. Film je tak pro diváky, kteří mají rádi fotbal, ale zároveň i pro ty, kteří ho rádi nemají. Lidi se v téhle zvláštní době chtějí hlavně smát, a proto si myslím, že je tenhle pitomec, který zkazí všechno, na co sáhne, bude bavit,“ řekl režisér, producent a představitel hlavní role Laviho Jakub Štáfek.