ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23205 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Smečka boduje na festivalech a vstupuje na online platformy

0 jsk 24.9.2021

Dynamicky natočený příběh pro mladé a o mladých Smečka byl kvůli covidu-19 na programu českých kin pouhé čtyři dny. Šance film konečně vidět se nyní otevírá na online platformách Apple TV, iTunes a HBO GO. Celovečerní hraný debut Tomáše Polenského je s úspěchem uváděn na mezinárodních filmových festivalech, aktuálně bude soutěžit na festivalu v Pekingu.

Film Smečka vznikl v koprodukci České republiky, Slovenska a Lotyšska. Pod režijním vedením Tomáše Polenského v něm hrají Tomáš Dalecký, Tomáš Mrvík, Anastasia Chocholatá (na snímku), Denisa Biskupová, Jiří Vyorálek, Vlastina Svátková, Václav Vašák, Patrik Děrgel a další. V roli vtipálka Boba září neherec, skutečný hokejista hrající za Berany Zlín, Michal Dluhoš. Bývalý hráč NHL a sportovní komentátor Martin Hosták se představil coby manažer týmu Vlků a v menší roli diváci jistě poznají i brankářskou legendu Dominika Haška.

„U Smečky jsem si užil nejenom samotné natáčení, které bylo často plné adrenalinu, ale užíval jsem si i chvíle s ostatními herci, když na nás nemířily kamery. Myslím, že jsme si s ostatními moc dobře sedli. Na plátně mě sice Tomáš Mrvík dost drsně šikanoval, ale v reálu jsme se stali velmi dobrými kamarády,“ zavzpomínal na natáčení Tomáš Dalecký, který si zahrál hlavní roli Davida.

Tagy: ,