ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5477 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Prezidentka již v červnu

0 jsk 24.5.2022

Již 23. června se v kinech objeví nová romantická komedie Prezidentka, kterou podle vlastního scénáře natočil režisér Rudolf Havlík pro produkční společnost Marlene Film Production. Hlavu státu ztvárnila Aňa Geislerová, muže jejích snů Ondřej Vetchý.

Vedle hlavní partnerské dvojice se ve filmu objeví také Veronika Khek Kubařová, Oskar Hes, Juraj Loj nebo Vanda Chaloupková.

Kateřina Čechová (Anna Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací, její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale.

Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí snažit, aby si vybojovala právo na lásku, která jí náleží stejně jako kterémukoliv jinému člověku na světě.

Tagy: ,