ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5663 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film o skupině PSH vstoupí do kin

0 jsk 26.8.2022

Diváckou cenou odměněný film PSH: Nekonečný příběh z letošního filmového festivalu Karlovy Vary zamíří v úterý 13. září od 20 hodin ve speciálním uvedení k filmovým i hudebním fanouškům v celé České republice.

Během večera se diváci mohou těšit na exkluzivní projekci celovečerního dokumentu režiséra Štěpána FOK Vodrážky a scenáristy Petra Cífky spojenou s promítnutím nepoužitých záběrů, a především osobní účastí raperů z PSH.

Vladimir 518, Orion, Mike Trafik, tvůrci a další hosté budou živě odpovídat divákům připojeným z kin ze všech koutů republiky. K dostání jsou také vstupenky do pražského kina Přítomnost, odkud se bude celá akce vysílat a fanoušci se tam setkají i s PSH.

„Nedostáváme takové nabídky každý den, a ještě k tomu od kamarádů, jako jsou Štěpán FOK Vodrážka a Petr Cífka. Bylo jasné, že taková šance už třeba nemusí přijít, tak jsme na natáčení kývli. Také jsme nechtěli, aby o nás vznikl takový ten klasický rapový dokument, kde vysvětluješ, co všechno jsi dokázal, co sis za to koupil, a že větší legenda, než jsi ty, vlastně široko daleko není. Tahle parta filmařů byla záruka, že nepůjde o první plán,“ říkají Orion a Vladimir 518.

Tagy: ,