ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26859 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film o Billie Eilish půjde na den do kin

0 jsk 20.12.2022

Film s názvem Billie Eilish Live At The O2 (Extended Cut) vstoupí do kin 27. ledna 2023, a to na jeden den. „Vždycky jsem chtěla natočit hudební film, který plně vystihne energii mého živého vystoupení,“ říká o něm populární americká zpěvačka.

Letos v červnu odehrála Billie Eilish šest koncertů v londýnské O2 Areně. Souviselo to jak s jejím světovým turné Happier Than Ever, tak s akcí Overheated, na které se sešli klimatičtí aktivisté, hudebníci a designéři z celého světa. Právě fragmenty z těchto koncertů byly použity pro nahrávku Billie Eilish Live At The O2 (Extended Cut). Podle prohlášení, které zpěvačka zaslala médiím, má být video z těchto vystoupení jejím poděkováním fanouškům, kteří ji po pandemii při koncertech svou přítomností opět rozveselili.

Původní verze videa byla živě streamována v rámci série Apple Music Live. Záznam je také nominován na cenu Grammy 2023 za nejlepší hudební film. Verze, která se objeví v kinech, má být obohacena o třicet minut dosud nevydaného materiálu. Podle oznámení bude film uveden do kin na celém světě.