ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6641 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Na palubu! jde do kin

0 jsk 8.7.2021

Film Na palubu!, který během loňského podzimu patřil k divácky nejúspěšnějším snímkům Festivalu francouzských filmů, vstupuje od čtvrtka 8. července do online distribuce na streamovací platformě DAFilms a zároveň ho do českých kin uvádí distribuční společnost Artcam.

Měla to být jednorázová spolujízda, ale všechno se zkomplikovalo už v Paříži, kde místo očekávaných slečen obsadili sedadla Edouardova auta zavalitý dobrák Chérif a hovorný frajírek Félix… Úzkostlivý mamánek za volantem se stává mimoděčným pasažérem Félixova romantického nápadu překvapit na venkově dívku, se kterou prožil krátký letní románek. Trio symbolicky ztroskotá v idylických kulisách divoké řeky a prázdninového kempu na jihu Francie.

Ve filmu Guillaume Braca se vtipně prolínají prvky buddy komedie a neokázalé civilnosti klasika francouzské nové vlny Erica Rohmera. Poetický film Na palubu! vypráví o síle nečekaného přátelství, plachých romancích a bolestivých ranách, které se v žáru horkého léta buď rychle zahojí, nebo už nikdy nezmizí.

Tagy: ,