ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24444 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Grand Prix vstoupí do kin v listopadu

0 jsk 21.9.2022

Už za dva měsíce dorazí do kin nová komedie scenáristy a režiséra Jana Prušinovského s názvem Grand Prix. Hlavními hrdiny jsou dva bratranci, které ztvárnili Kryštof Hádek a Robin Ferro, a jejich neukočírovatelný kamarád Štětka, jehož hraje Štěpán Kozub.

Žánrově snímek navazuje na režisérovy úspěšné seriály Okresní přebor, Čtvrtá hvězda nebo Most!, tentokrát se navíc vydává i za hranice naší republiky a divákům nabídne divokou jízdu za snem napříč Evropou.

„Roman je bývalý automobilový závodník a otec tří dětí. Sám řídím rád, ale v tomhle filmu jsem se nařídil opravdu hodně a navíc specificky, protože jsme jezdili starýma vraždama,“ svěřil se Kryštof Hádek.

„Emil má drobnou sociální disfunkci, což mu život neusnadňuje. O autech ví ale naprosto všechno, takže pomáhá Romanovi na závodech a vyčítá mu, že se o ně nestará hezky. Taky mu vyčítá kamaráda Štětku,“ vysvětlil Robin Ferro.

„Kde se objeví Štětka, tam jsou problémy. Myslím, že to jméno tu figuru opravdu vystihuje,“ popsal svou roli ve filmu Štěpán Kozub. „Je to má úplně první road movie a poprvé jsem tady poznal, jak náročné je projet Evropu.“

Film Grand Prix jistě ocení diváci, kteří si oblíbili styl humoru Jana Prušinovského. Snímek bude mít premiéru v českých a slovenských kinech 17. listopadu 2022.