ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28545 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Film Buď chlap půjde do kin za necelé dva měsíce

0 jsk 3.2.2023

Už za necelé dva měsíce vejde do kin bývalý mariňák Weisner v podání Ondřeje Sokola, jeho klient, fotograf Pavel alias Jakub Prachař, jenž absolvuje Weisnerův kurz pro opravdové chlapy, a Tereza Ramba coby žena, která to celé jede do hor zachránit.

Termín 23. března tak přinese film, jenž vznikal v unikátní přírodě Vysokých Tater. „Ostatní točí spíš s Tatrami v pozadí, my jsme se ale vydali s herci, štábem i technikou do míst, kam se odhodlá málokterý filmař,“ řekl režisér Michal Samir.

„V Tatrách to bylo skvělé, i když dost náročné. Ale dal jsem si do smlouvy, že Kuba Prachař to musí mít vždycky o kus horší než já. Takže třeba řeka mě studila hodně, ale Prachaře daleko víc,“ okomentoval se smíchem specifické natáčení Ondřej Sokol.

V dalších rolích se objeví Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař, Jakub Jenčík, Ondřej Veselý, Filip Novák a jiní. Scénář napsal a za režií stojí Michal Samir. Hudbu k filmu složil Jiří Burian (Lajna), střihačem je František Svěrák (Betlémské světlo, Matky).

Tagy: ,