ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14266 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Votvírák s Olympikem i Neckářem

0 Redakce 15.5.2012

15. června v odpoledních hodinách se otevřou brány festivalového areálu na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích a odstartuje šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Votvírák.

Oficiální otevření letní festivalové sezóny, jak je také Votvírák organizátory i svými příznivci nazýván, letos prý návštěvníky v mnoha směrech překvapí. Zaměření na českou a slovenskou hudební scénu, a žánrově především na oblast rocku, popu a hip hopu, zůstane zachováno. Kromě osvědčených stálic hudebního nebe se na něm ovšem představí několik nových jmen, která si možnost vystoupení na Votvíráku musela vybojovat u fanoušků v soutěži Votvírák Talent.

Divákům se v pátek představí například Mandrage, Mňága a Ždorp, Mig 21, Sto zvířat, UDG, Tleskač a vůbec poprvé Václav Neckář.

V sobotu si pak na své si dozajista přijdou i hudební pamětníci nebo ti fanoušci české hudby, kteří na festivaly běžně nejezdí.  Na Centrální scéně vystoupí ve své padesáté sezóně Olympic, dále zahrají Chinaski, Lešek Semelka se svým novým projektem, Charlie Straight, Inekafe, Rybičky 48 či Goodfellas.
Vstupenky na Festival lze již nyní zakoupit.

JŠp