ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15944 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival v Cannes začal uvedením filmu Woodyho Allenaa

0 jsk 13.5.2016

Slavnostním uvedením snímku Café Society amerického režiséra Woodyho Allena začal ve středu večer 69. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Romantické drama, které představili mimo soutěž, je již čtrnáctým Allenovým snímkem uvedeným na přehlídce. Přitom jde o třetí jeho samostatný film, který prestižní akci otevřel.

Osmdesátiletý tvůrce si za snímek s Jessem Eisenbergem, Kristen Stewart a Blake Livelym vysloužil od přítomných diváků a divaček pozitivní přijetí doprovázené tříminutovým potleskem ve stoje.

Během tiskové konference, která předcházela promítání, uvedl, že určitě nejde o jeho poslední počin a příznivci se dočkají dalších novinek. „Je mi osmdesát a nemohu tomu uvěřit. Jsem mladistvý, agilní, svižný, čilý, duševně čilý, že je to až ohromující. Je skvělé, že se necítím staře. Jsem si jist, že jednoho dne ráno se probudím a dostanu mrtvici. Do té doby však budu nadále natáčet filmy, a budu to dělat tak dlouho, jak dlouho budou lidé dostatečně pošetilí na to, aby mě finančně podporovali,“ uvedl Allen.