ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na festival Rock Heart přijedou Sodom, Hammefall i Epica

0 jsk 15.2.2018

Rock Heart, který se za dva roky existence stal jedním z největších festivalů na jihu Moravy, vstupuje do třetího ročníku. Ten se odehraje 17. až 18. srpna v Moravském Krumlově a přivítá zvučná jména metalové scény. Oproti loňským čtyřem zahraničním hvězdám jich letos na festivalu vystoupí rovných dvanáct. Jedním z hlavních taháků budou němečtí Sodom, ke kterým se vrátil kytarista Frank Blackfire.

Ze dvanácti zahraničních jmen pořadatelé zatím dále ohlásili švédské Hammerfall (na snímku), kteří v Moravském Krumlově odehrají jediný exkluzivní koncert na území České a Slovenské republiky. S posledním albem Holographic Principle dorazí nizozemská symfonic-metalová Epica, z britské metropole přijedou mistři extrémně rychlých kytarových riffů a sól Dragonforce, německou hudební scénu budou reprezentovat Axxis, Primal Fear a v neposlední řadě znovuobnovení legendární Rage – Refuge.

Dánsko-švédská skupina Amaranthe předvede, čím uchvátila zlínský klub Masters Of Rock Cafe a skuteční hudební fajnškmekři jistě ocení vystoupení GUSE G – kytarového virtuóza, který hrál po boku Ozzyho Osbourna. Vůbec poprvé na pódiu Rock Heartu stane folk metalová kapela – holandští vikingové Heidevolk s jejich paganským metalem.

Z tuzemských formací se návštěvníci festivalu mohou těšit například na pražskou thrashmetalovou kapelu Kryptor, ostravské Malignant Tumour a další kapely.