ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24478 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival otrlého diváka na valentýnský svátek nabídne Zvrhlou biologii

0 Redakce 15.2.2012

Celkem sedmnáct celovečerních snímků, které se vymykají běžným estetickým normám, nabídne do 19. února v pražském kině Aero festival otrlého diváka. Zahajovacím titulem osmého ročníku festivalu, který bude uveden na valentýnský svátek všech zamilovaných, bude snímek s názvem Zvrhlá biologie. Po předloňském úspěchu Nekromantika 2 se vrátí formát Otrlý Valentýn. Festival tak bude alternativou pro všechny, kterým se tento svátek příčí.
"Momentální formu návštěvníků prověří tradiční mix šťavnatých novinek, klasických hororů, filmového braku i ryze extrémních titulů, okořeněný peprnou erotikou," uvedl dramaturg Petr Šaroch. V programu se objeví například akční snímek Gymkata o tajném agentovi, jenž bojuje proti komunismu smrtonosnou kombinací gymnastiky a karate. Chybět nebude filipínský neohrožený agent 00, kterého hraje oblíbený liliput Weng Weng.

Ani letos nebude chybět řada doprovodných programů, které zpestří projekce a diváky obohatí o nové zážitky. Těšit se mohou například na němý film s živým hudebním doprovodem či interaktivní projekci. Festivalovou znělku letos vyrobil laureát ceny Jindřicha Chalupeckého videoartista Mark Ther ve spolupráci s Alešem Stuchlým.

rwi