ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24988 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Okoř letos nebude

0 jsk 2.8.2021

Organizátoři Open Air Festivalu Okoř se po pečlivém zvážení aktuální situace a všech souvisejících aspektů rozhodli oznámit zrušení letošního ročníku. Podrobnosti vysvětlují ve vzkazu všem příznivcům festivalu, jehož první ročník se na Okoři konal v roce 2000.

„Velice nás to mrzí, ale bohužel stejně jako vloni, také letos jsme nuceni zrušit Open Air Festival Okoř. Ukázalo se, že lidé nemají o festivaly zájem, což se negativně projevilo na předprodeji vstupenek. Náklady na realizaci festivalu jsou však natolik vysoké, že bez rozumného stavu předprodeje si nemůžeme dovolit festival uskutečnit, bylo by to pro nás neúměrné riziko. S ohledem na závazky u všech dodavatelů ani nemůžeme s rozhodnutím čekat do poslední chvíle. Věříme, že příští rok bude ve společnosti panovat lepší, uvolněnější atmosféra, bez výrazných omezení a obav a festival si v roce 2022 společně užijeme naplno.

Ti, kteří mají zakoupené vstupenky, mají možnost zažádat o vrácení vstupného prostřednictvím předprodejní sítě, kde proběhl nákup. Termín konání Open Air Festivalu Okoř 2022 zatím není stanoven,“ řekla pořadatelka festivalu Hana Petřinová.

Akce se měla konat 21. srpna.