ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30246 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Mladí ladí jazz přiváží Moonchild a Moon Hooch

0 jsk 23.8.2022

Festival Mladí ladí jazz přiváží dvě kapely z USA, které kromě Měsíce v názvu spojují originalita, nespoutaná energie a schopnost překračovat s lehkostí žánrové hranice. Už 11. září vystoupí v pražském Paláci Akropolis americké hvězdy neo soulu Moonchild (na snímku).

Trio z LA, které si svým jedinečným pojetím alternative R&B, neo soulu a jazzu s dominujícím sametovým hlasem zpěvačky Amber získalo nejen Stevieho Wondera nebo Jill Scott, ale i tisíce fanoušků po celém světě. Představí nové album Starfruit, na kterém spolupracovali nejen se zpěvačkami a písničkářkami jako jsou Lalah Hathaway nebo Alex Isley, ale i s kapelou Tank and The Bangas.

Druhým, u nás již dobře známým „měsíčním výsadkem”, budou Moon Hooch, kteří přivezou 8. října do olomouckého Jazz Tibet Clubu a o den později 9. října do pražského Paláce Akropolis čerstvý výbušný materiál z právě vydaného alba s příznačným názvem Life On Other Planets. Kapela, která dostala na kolena i vybíravého veterána muzikantské rebelie Iggyho Popa, dokáže na dva saxofony a perkuse vykouzlit neskutečné zvukové eskapády, pobavit originálním muzikantským humorem i roztančit davy. V Praze je navíc podpoří neméně energickým vystoupením naše formace Tygroo.